Гройсман розповів, у якому фінансовому стані перебуває Україна

Гройсман розповів, у якому фінансовому стані перебуває Україна

Укрінформ
Україна за балансом нині перебуває у доброму фінансовому стані.

Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман в інтерв'ю на ICTV, відповідаючи на запитання ведучої про те, що від команди Зеленського вже прозвучала теза щодо можливості відмови від чергового траншу МВФ з огляду на рекордні золотовалютні резерви у розмірі 20 млрд дол.

"Зараз країна знаходиться по балансу в доброму фінансовому стані. Ми накопичили 20 млрд доларів валютних резервів, долар був абсолютно стабільний, навіть йшов до зниження, на єдиному казначейському рахунку близько 60 млрд грн. Всі програми фінансуються. Я три роки цю стабільність тримав і накопичував резерви", - наголосив він.

Читайте також: Гройсман назвав три свої завдання перед виборами

За словами глави уряду, його стратегія полягала у тому, щоб борги віддати або знизити їх до мінімуму. І це вдалося зробити, адже ще зовсім недавно держборг по відношенню до ВВП був 80%, а сьогодні 59%.

"Тобто, він (борг - ред.) знижується до ВВП і виходить на безпечну траєкторію, і це потрібно було продовжувати", - наголосив Прем'єр-міністр.

Коментуючи переговори із Міжнародним валютним фондом, Гройсман сказав, що місія МВФ працює в Україні.

"Ми в діалозі. Тобто для МВФ важливо, щоб при перегляді програми була засвідчена чітка політика, що далі робитиме держава", - зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-