Аграрії забезпечені мінеральними добривами на 108% - Мінагро

Аграрії забезпечені мінеральними добривами на 108% - Мінагро

Укрінформ
Українські аграрії у повному обсязі забезпечені мінеральними добривами.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

"Станом на середину травня, з урахуванням перехідних залишків минулого року, сільськогосподарськими підприємствами законтрактовано та придбано 1,1 млн тонн поживних речовин мінеральних добрив, що складає 108% до попередньої потреби", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Мінагро анонсує розробку плану розвитку держпідприємства "Конярство України"

У профільному міністерстві зауважили, що рішення, яке було ініційоване Мінекономрозвитку щодо розширення переліку заборонених до ввозу на територію України товарів походженням з Росії, не відобразиться на подальшій ціновій ситуації щодо мінеральних добрив.

"Протягом останніх двох років відбулись суттєві зміни в обсягах імпорту різних видів мінеральних добрив з Російської Федерації. Країнами постачальниками, крім РФ, стала низка європейських країн, а також країни Близького Сходу. Тому мінеральні добрива, які все ще у певній кількості постачалися з РФ, будуть замінені альтернативними з інших країн. При цьому, як відмічають аналітики ринку мінеральних добрив, зміни країни постачання не позначаються суттєво на вартості для сільськогосподарських виробників", - наголосили в Мінагрополітики.

Відповідно до повідомлення Мінекономрозвитку, заборона запроваджена урядом України у відповідь на агресивні та дискримінаційні дії з боку Російської Федерації щодо закриття товарам походженням з території України доступу на російський ринок, а також на обмеження транзиту товарів з території України територією РФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-