НБУ відкликав ліцензію у

НБУ відкликав ліцензію у "Вернум Банка"

Укрінформ
Національний банк України 14 травня 2019 року прийняв рішення відкликати банківську ліцензію у АТ "Вернум Банк".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Національний банк України рішенням Правління від 14.05.2019 №335-рш відкликав банківську ліцензію у АТ "Вернум Банк", - йдеться в повідомленні.

У НБУ зазначають, що єдиний акціонер АТ "Вернум Банк" прийняв рішення про припинення цим банком банківської діяльності без ліквідації юридичної особи.

"АТ "Вернум Банк" – сьомий банк, який припинив банківську діяльність за власною ініціативою без ліквідації юридичної особи. Раніше Національний банк вже відкликав ліцензії у АТ "БМ Банк", ПАТ "ДіВі Банк", ПАТ "КБ "Фінансовий партнер", ПАТ "Апекс-Банк", ПАТ "Промислово-фінансовий банк" та ПАТ "Кредит Оптима Банк", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: НБУ розпочав стрес-тестування 29 банків

Як відомо, процедура припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи стала можливою завдяки прийняттю у березні 2017 року Закону України "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків".

Передумовою для відкликання банківської ліцензії є погодження банками з Національним банком плану припинення та повне виконання зобов’язань, пов’язаних із здійсненням банківської діяльності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-