Укрнафта цьогоріч збільшила видобуток нафти й конденсату на 6,4%

Укрнафта цьогоріч збільшила видобуток нафти й конденсату на 6,4%

Укрінформ
ПАТ "Укрнафта" у період із січня по березень 2019 року збільшило видобуток нафти та конденсату на 6,4%, а природного газу - на 10,6%.

Про це йдеться у звіті компанії за перший квартал 2019 року.

Зокрема, у першому кварталі 2019 року Укрнафта збільшила видобуток нафти з конденсатом на 6,4% порівняно з показниками першого кварталу 2018 року - до 376 тис. тонн. Видобуток газу, у свою чергу, зріс до 290 млн кубометрів - це на 10,6% більше порівняно з січнем-березнем 2018 року.

За даними компанії, у звітний період дистанційним моніторингом було охоплено 171 свердловину, причому обсяги моніторингу зростатимуть у другому кварталі. Також проведено 41 капітальний ремонт та операцію з інтенсифікації нафтових та газових свердловин, відновлено діяльність на 65 нафтових свердловинах.

"Позитивній динаміці сприяють операції з інтенсифікації видобутку, оптимізація капітальних та поточних ремонтів, виведення свердловин з бездії, використання новітніх технологій та заміна критично зношеного обладнання", - зазначили у компанії.

Позитивна динаміка видобутку дає підстави Укрнафті збільшити прогнозні показники на 2019 рік. За оцінкою станом на 1 квітня 2019 року, річний видобуток нафти з конденсатом збільшиться на 4% порівняно з річним планом і в підсумку становитиме 1,51 млн тонн (плановий показник – 1,45 млн тонн). Прогнозний видобуток газу зросте порівняно з плановим на 4% - до 1,129 млрд кубометрів (плановий показник – 1,08 млрд кубометрів).

Читайте також: Укрнафта відсудила в Росії $44,5 мільйона за кримські активи

Як повідомляв Укрінформ, НАК «Нафтогаз України» ухвалила рішення про придбання в ПАТ "Укрнафта" 4 млрд кубометрів газу, з них 2 млрд кубометрів "спірного" та ще 2 млрд кубометрів газу майбутнього видобутку. Кошти, отримані Укрнафтою, будуть витрачені на погашення податкового боргу компанії. В Укрнафті висловили впевненість, що це рішення "відкриє шлях до збільшення інвестицій, модернізації виробничих активів та сталого зростання обсягів видобутку вуглеводнів".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-