Кияни цьогоріч заробили майже півмільйона на продажу електрики з сонця

Кияни цьогоріч заробили майже півмільйона на продажу електрики з сонця

Укрінформ
З початку року власники домашніх електростанцій Києва заробили на продажу електроенергії майже 400 тис. гривень.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі "Київські енергетичні послуги".

"Більше 100 домогосподарств міста, що мають побутові сонячні електростанції, самостійно генерують електроенергію для власних потреб, а надлишок продають у мережу. Протягом січня-березня в мережу надійшло понад 66 тис. кВт-год. електроенергії, що була вироблена побутовими сонячними електростанціями Києва. Постачальник «Київські енергетичні послуги» провів нарахування та здійснив виплати їх власникам на суму майже 400 тис. грн", - ідеться у повідомленні.

У компанії відзначили, що встановлення домашніх сонячних електростанцій у містах – світовий тренд, який стає дедалі популярнішим і в столиці України.

"Виробники не лише забезпечують «зеленою» енергією себе, а й заробляють на продажу її надлишків державі. Ми щомісяця отримуємо дані від оператора системи розподілу про обсяг електроенергії, що таким чином продається в мережу, та здійснюємо нарахування та виплати на банківські рахунки клієнтів, вказані у договорі», - прокоментував директор компанії «Київські енергетичні послуги» Віктор Мельников.

Читайте також: Харківський автозавод за роки війни відновив понад 600 одиниць військової техніки

Постачальник здійснює нарахування за встановленим НКРЕКП «зеленим» тарифом, за яким держава купує електроенергію, вироблену з відновлюваних джерел енергії: сонця, вітру, біомаси та води.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-