Кубів сказав, як економічній стабільності загрожує рішення суду щодо Привату

Кубів сказав, як економічній стабільності загрожує рішення суду щодо Привату

Укрінформ
Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо визнання незаконною націоналізацію ПриватБанку руйнує економічну стабільність та впливає на монетарну політику.

Про це сказав на засіданні Ради національної безпеки перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Перше, це руйнує економічну стабільність. Друге — це впливає на монетарну політику. Третє — ми планували та розпочали діяльність щодо трирічного планування стабільності розвитку економіки…", - сказав Кубів.

Він назвав дуже важливим рішення про націоналізацію ПриватБанку.

"І це рішення було правильним, міжнародна фінансова спільнота підтримала цей аспект", - сказав урядовець.

Читайте також: Президент доручив НБУ забезпечити стабільну роботу філій ПриватБанку

Кубів зазначив, що сьогодні акціонером ПриватБанку є український народ, «тому що уряд і кошти, які були направлені, і управителем акціями є Міністерство фінансів, це реально є кошти українського народу».

Він також наголосив на необхідності збереження стабільної банківської системи та росту економіки.

Читайте також: Міжнародні партнери нагадали, що націоналізація Привату була вимушеним кроком

Як повідомляв Укрінформ, 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши у судовому засіданні справу за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського до НБУ, Кабінету міністрів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-