З початку року

З початку року "Нова Пошта" відкрила 164 нових відділення

Укрінформ
Українська компанія «Нова Пошта» відкрила 164 нових відділення по всій Україні з початку року. Найбільше - в містах та селах Донецької, Хмельницької та Київської області.

Про це повідомляється на сайті поштового оператора.

"Нова Пошта" відкрила 164 нових відділень. Кількість відділень і поштоматів зросла до 2886 точок - найбільше мережа збільшилася в містах та селах Донецької, Хмельницької та Київської області", - йдеться в повідомленні.

Найбільше відділень відкривалося у великих містах (Київ, Одеса, Запоріжжя, Харків), а також в населених пунктах Донецької, Хмельницької та Київської області.

При цьому, мережа «Нової Пошти» з'явилася у 89 нових населених пунктах.

"Тільки за останній місяць ми відкрили півсотні відділень в селах і невеликих населених пунктах і бачимо, наскільки затребувана в них експрес-доставка. Кількість посилок зростає мало не в геометричній прогресії. Наприклад, в селі Андріївка Донецької області з січня по березень кількість посилок зросла з 36 до 613 штук", - йдеться в повідомленні.

Тепер скористатися послугами «Нова Пошта» можна в 2842 відділеннях і 44 поштоматах, встановлених в торгово-розважальних центрах, житлових комплексах тощо. На даний момент третина мережі "Нова Пошта" знаходиться в населених пунктах з чисельністю населення менше 10 тис. (908 міст і селищ). З них у 45 селах населення менше 1 тис.

Читайте також: Державним коштом надрукують 150 найменувань підручників

Як відомо , з 1 березня "Нова Пошта" кардинально змінила графік роботи. Тепер відділення компанії в обласних і районних центрах, а також кур'єри працюють без вихідних - 7 днів на тиждень.

Українська компанія «Нова пошта» була заснована у 2001 році. Вона забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб і бізнесу. Мережа компанії налічує понад 2800 відділень по всій країні. Кількість відправлень тільки за 2018 перевищила 174 мільйони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-