У Нафтогазі заявили про успішну реструктуризацію боргів теплокомуненерго

У Нафтогазі заявили про успішну реструктуризацію боргів теплокомуненерго

Укрінформ
НАК "Нафтогаз України" заявляє про успішне застосування механізмів реструктуризації боргів підприємств теплокомуненерго протягом поточного опалювального сезону.

Про це інформує прес-служба НАК у Facebook.

"Опалювальний сезон майже завершився. Його важливий підсумок – успішне застосування механізмів реструктуризації заборгованості підприємств ПЕК. Жодне з 82 підприємств, які уклали договори про реструктуризацію, не порушило графіку погашення заборгованості, а п’ять компаній навіть погасили борги достроково", - йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що "будь-яку боргову проблему можна врегулювати, не доводячи справи до відключення".

"Сподіваємось, що літо пройде з гарячою водою у кранах, а не у каструлях та тазиках", - додали в НАК.

Як повідомляв Укрінформ, п’ять із 82 підприємств, з якими були укладені договори про реструктуризацію заборгованості, уже повністю достроково погасили борги перед НАК «Нафтогаз України» у сумі 220,4 млн грн.

Договори про реструктуризацію заборгованості укладаються на виконання Закону України від 03.11.16 №1730 «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії».

Читайте також: П'ять теплокомуненерго завчасно погасили борг перед Нафтогазом

Першим етапом погашення заборгованості стало проведення централізованих взаєморозрахунків за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого гарячого та холодного водопостачання та водовідведення.

Другим етапом стала реструктуризація кредиторської заборгованості підприємств теплоенергетики. При цьому не буде враховується сума штрафних санкцій, інфляційних нарахувань та нарахованих відсотків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-