Уряд готовий продовжити контракт з Коболєвим, але без

Уряд готовий продовжити контракт з Коболєвим, але без "захмарної" зарплати

Відео
Укрінформ
Уряд сьогодні продовжить контракт з головою правління НАК “Нафтогаз Україна” Андрієм Коболєвим на рік.

Про це сказав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми приймаємо рішення про те, що ми продовжимо контракт з правлінням компанії ще на один рік із щомісячним і щоквартальним звітуванням", - заявив Гройсман.

За його словами, конкурс на посаду голови правління Нафтогазу та членів компанії буде оголошено через рік.

Водночас глава уряду наголосив, що якщо керівництво Нафтогазу не виконає умов уряду, то це стане підставою для розірвання контакту.

За словами Прем'єр-міністра, топ-менеджмент НАК "Нафтогаз України" насамперед має бути професіоналами та знати, як збільшити видобуток газу, знизити ціни на газ та виконувати інші поставлені перед компанією завдання. При цьому заробітна плата керівництва має бути адекватною, а не захмарною, підкреслив Гройсман.

Як повідомлялося, раніше уряд вирішив із 23 березня оголосити відкритий конкурс на посаду голови правління НАК "Нафтогаз України". 22 березня 2019 року спливає термін дії контракту з головою правління і правлінням НАК "Нафтогаз України".

Читайте також: Гройсман назвав три вимоги до нового глави Нафтогазу

Минулого тижня наглядова рада запропонувала уряду залишити Коболєва на його посаді як мінімум на рік зі зниженням заробітної плати вдвічі без виплати щомісячних і квартальних премій. Пропозиція надійшла після того, як Гройсман оголосив проведення відкритого конкурсу на посаду глави Нафтогазу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-