Споживачі Нафтогазу у квітні купуватимуть газ дешевше

Споживачі Нафтогазу у квітні купуватимуть газ дешевше

Укрінформ
Побутові споживачі НАК "Нафтогаз України" у квітні зможуть купувати газ на 2% дешевше, ніж у березні.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

"ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" знизить ціну на квітень для своїх побутових споживачів… на 2%, не встановлюючи максимально можливу торгову націнку постачальника, що дозволена законодавством. Таким чином, кінцева ціна газу для побутових споживачів ГПК "Нафтогаз України" становитиме 8,38 грн за кубометр замість 8,55 грн за кубометр (включно з ПДВ та витратами на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами)", - йдеться у повідомленні.

Пояснюється, що зниження ціни стало можливим тому, що в березні компанії Нафтогазу скористалися привабливою ринковою ситуацією і закупили достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів групи.

Також НАК "Нафтогаз України" опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 квітня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. Промислові споживачі, що співпрацюють з Нафтогазом на умовах попередньої оплати, купуватимуть газ за ціною 5990 грн за 1 тис. кубометрів (без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).

Читайте також: "Космічні" тарифи: перевірка підтвердила порушення трьох облгазів

Цінові пропозиції на природний газ, що діятимуть з 1 квітня 2019 року, для промислових споживачів, які працюють на умовах оплати протягом або після періоду поставки, Нафтогаз додатково оприлюднить до кінця березня з урахуванням ринкової кон’юнктури.

Як повідомлялося, з 1 жовтня 2015 року введено в дію закон України "Про ринок природного газу, яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим законом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-