ТАСкомбанк тримає курс на подальший розвиток - Попенко

ТАСкомбанк тримає курс на подальший розвиток - Попенко

PR
Укрінформ
ТАСКОМБАНК завершив 2018 рік з прибутком понад 400 млн грн і залишається одним з банків, що найдинамічніше розвиваються.

ТАСКОМБАНК продовжує демонструвати позитивну динаміку зростання, зміцнюючи свої позиції на фінансовому ринку країни. Нині ТАСКОМБАНК входить до топ-17 найбільших банків України за розміром активів. «За результатами 2018 року ТАСКОМБАНК на 90% збільшив статутний капітал і значно розвинув регіональну мережу», — заявив голова Наглядової ради ТАСКОМБАНКУ Сергій Попенко.

Він також підкреслив, що нові кадрові призначення в банку спрямовані насамперед на продовження його динамічного та збалансованого розвитку, подальше посилення позицій АТ «ТАСКОМБАНКУ» на банківському ринку України, впровадженні сучасних фінансових інноваційних рішень. Зокрема, відповідно до рішення Наглядової ради, з 12 березня до виконання обов’язків голови Правління банку приступив Андрій Комаріст, який є кандидатом економічних наук та має 25-річний досвід роботи в банківській сфері як в Україні, так і в інших країнах.

«Під керівництвом Андрія Комаріста ТАСКОМБАНК продовжить свій подальший активний розвиток як універсальний банк, сконцентрувавшись на роздрібному бізнесі, ринку електронної комерції та корпоративному секторі. Будучи українським банком, ТАСКОМБАНК завжди підтримував та буде підтримувати розвиток вітчизняного бізнесу, надаючи фінансування українським підприємцям і допомагаючи їм впоратися з сучасними викликами. Ми впевнені, що багаторічний досвід, професійні знання й навички нового голови Правління у сегменті роздрібного, малого й середнього бізнесу, електронної комерції позитивно вплинуть на подальший розвиток банку й впровадження нових сучасних технологій», — підкреслив Попенко.

Також він акцентував увагу на тому, що найбільш значущими подіями минулого року для банку стали: об’єднання з ВіЕс Банком, запуск мобільного гаманця ТАS2U з класичним онлайн-банкінгом та запуск онлайн-банку для малого і середнього бізнесу ТАС24 Бізнес.

«ТАСКОМБАНК став першим, котрий у 2018 році завершив угоду зі злиття фінансових установ. У результаті об’єднання з ВіЕс Банком, яке завершилось за чотири місяці, ТАСКОМБАНК зміцнив позиції у західному регіоні та на третину збільшив регіональну мережу. Регулятивний капітал Банку зріс на 46% (до 2,1 млрд грн), основний капітал зріс на 68% (до 1,25 млрд грн), а кредитний портфель перевищив 13,8 млрд грн», — зауважив Попенко.

Читайте також: ТАСкомбанк завершив процес об’єднання з ВіЕс Банком

Постійний розвиток ІТ-технологій та фінтех-ринку дозволили банку якісно трансформувати класичні банківські послуги в онлайні, запустивши одразу дві онлайн-платформи з обслуговування фізичних осіб та підприємців. «Додаток ТАS2U» вже названий одним з кращих інтернет-банкінгів 2018 року, а ТАС24 Бізнес став першим онлайн-банком для МСБ, який включає не лише класичне банківське обслуговування, а й кредитування, і онлайн-бухгалтерію», — говорить Попенко.

Балансові результати за 2018 рік також підтверджують позитивну динаміку: активи склали 17,7 млрд грн, обсяг кредитного портфеля зріс на 23 % – до 12,4  млрд грн, а обсяг розміщених коштів клієнтів – на 20 %, до 13,8 млрд грн.

ТАСКОМБАНК, який завершив 2018 рік з прибутком понад 400 млн грн, націлений на подальший активний розвиток.

АТ «ТАСКОМБАНК» заснований у 1989 році і є одним з найстаріших комерційних банків України. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2004 році банк приєднався до Групи «ТАС», яка залишається однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Входить до топ-17 банків за розміром активів. За результатами дослідження рейтингового агентства «Кредит рейтинг» кредитний рейтинг банку визначено на рівні uaAAA (найвищий) з прогнозом «Стабільний», а рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) — на рівні «5» (найвищий). Також ТАСКОМБАНК 3-е місце в рейтингу надійності депозитів «Стандарт Рейтинг» за результатами 3-го кварталу 2018 року й постійно зміцнює свої ринкові позиції.

 Фото: прес-служба ТАСКОМБАНКУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-