Через Бескидський тунель іде 60% українського експорту в Європу - Порошенко

Через Бескидський тунель іде 60% українського експорту в Європу - Порошенко

Укрінформ
Через Бескидський залізничний тунель, відкритий наприкінці травня 2018 року, наразі йде 60% українського експорту до країн Європи.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні через Бескидський тунель залізницею іде 60% українського експорту в країни Європи. Це другий за довжиною залізничний тунель в Україні, який вже зараз може пропускати 100 пар поїздів за добу. Це економія часу, надійність перевезень", - наголосив Президент.

Він також зазначив, що останніми роками на Львівщині здійснено ремонт доріг протяжністю 1 тис. 744 км, відремонтований 21 міст.

За словами Президента, Львівська область є лідером з дорожнього будівництва, зокрема завдяки "митному експерименту", який тут було впроваджено у 2017 р. вперше у державі.

Читайте також: Порошенко пообіцяв обговорити скандальний законопроект Мінсоцполітики

Загалом по Україні видатки на дорожнє будівництво зросли з 10 млрд грн у 2014 році до 55 млрд грн у 2018, зазначив Порошенко.

Двоколійний Бескидський тунель на Бескидському перевалі в Карпатах належить до 5-го Пан'європейського транспортного коридору (Італія — Словенія — Угорщина — Словаччина — Україна). 24 травня 2018 року був офіційно відкритий, 25 травня ним рушив перший потяг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-