МЕРТ запрошує технологічні компанії до участі в Інноваційному місяці в ОАЕ

МЕРТ запрошує технологічні компанії до участі в Інноваційному місяці в ОАЕ

Укрінформ
Міністерство економічного розвитку і торгівлі запрошує українські технологічні компанії до участі в Інноваційному місяці в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ), що проходить з 1 по 28 лютого 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

"Мінекономрозвитку розшукує винахідників, стартапи, компанії, установи та фізичних осіб, які мають цікаві, варті уваги та поширення інноваційні продукти і ноу-хау, та запрошує їх взяти участь в Інноваційному місяці в ОАЕ, тим самим заявити про себе на весь світ. Участь у заході інтерактивна і безкоштовна", - йдеться в повідомленні.

Організаційний комітет ЕКСПО 2020 запросив Україну до участі в Інноваційному місяці, який проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) з 1 по 28 лютого 2019 року. Всього участь у заходах Інноваційного місяця візьмуть 9 країн (включаючи Україну), які були обрані з більш ніж 200 учасників ЕКСПО 2020 (країни та організації), які подали свої тематичні заявки.

«Запрошення України до участі в Інноваційному місяці в ОАЕ стало результатом успішного затвердження і схвальних відгуків щодо тематичної концепції українського павільйону на ЕКСПО 2020. Концепція України об’єднана під загальною темою “Smart Ukraine. Connecting Dots” та передбачає презентацію України як інноваційної країни, що динамічно розвивається та робить значні зусилля для впровадження розумних технологій», - зазначають у міністерстві.

Читайте також: В Україні відсьогодні почав діяти продовжений мораторій на продаж сільгоспземлі

У Мінекономрозвитку зауважують, що для участі бажаючим необхідно до 11 лютого 2019 року надіслати свої дані англійською мовою на електронну адресу oshtonda@me.gov.ua.

Як відомо, інноваційний місяць в ОАЕ є одним з найбільших інноваційних фестивалів у світі, який за допомогою консолідованих зусиль уряду ОАЕ, приватного сектору громадськості працює над формуванням та розвитком культури інноваційного підприємництва в ОАЕ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-