Єврокомісія зупинила злиття провідних компаній з виробництва швидкісних потягів

Єврокомісія зупинила злиття провідних компаній з виробництва швидкісних потягів

Укрінформ
Єврокомісія у середу оголосила про заборону на запропоноване компанією Siemens придбання компанії Alstom, яке могло б стати найбільшим злиттям на ринку виробників швидкісних залізничних потягів. 

Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті Європейської Комісії.

«Запропоноване злиття могло б підірвати конкуренцію на ринку виробництва залізничних сигнальних систем та поїздів дуже високої швидкості. Сьогоднішнє рішення стало результатом поглибленого розслідування, що було проведено Європейською Комісією. Поглинання об’єднає транспортне обладнання та послуги Siemens та Alstom під егідою однієї компанії, яка буде знаходитися під повним контролем Siemens. Це означає злиття двох найбільших виробників різних типів сигнальних систем для метро і залізниці, як і рухомого складу, при цьому обидві компанії посідають провідні позиції у глобальному вимірі», - йдеться у документі.

За висновком єврокомісії, таке поглинання призведе до появи беззаперечного лідера на ринку сигнальних систем та домінуючого гравця у галузі виробництва швидкісних поїздів. Такий розвиток суттєво знизить конкуренцію у цьому сегменті ринку, уразить інтереси споживачів, включаючи операторів з використання поїздів та залізничної інфраструктури, у виборі постачальників та послуг. Єврокомісія зупинила цю угоду з метою збереження конкуренції у галузі європейської залізничної промисловості.

Читайте також: Клієнти Укрінтеренерго розраховуються за електрику лише на 21% - Міненерго

«Мільйони пасажирів по всій Європі кожного дня користуються сучасними та безпечними потягами. Siemens та Alstom обидві ці компанії є лідерами залізничної промисловості. Без достатніх заходів захисту це злиття може призвести до зростання вартості сигнальних систем, які забезпечують пасажирам безпеку, а також наступних поколінь поїздів дуже високої швидкості. Європейська Комісія забороняє цю угоду, тому що компанії не мають бажання відповісти на ці серйозні занепокоєння у сфері конкуренції», - заявила з цього приводу Єврокомісар з питань конкуренції Маргарет Вештагер (Margrethe Vestager).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-