У Туреччині відзначили ефективність розведення українських овець

У Туреччині відзначили ефективність розведення українських овець

Укрінформ
Розведення овець, привезених до Туреччини з України, є вигідним та ефективним, зокрема 50 овець романівської породи, привезених три роки тому, привели 200 голів потомства та добре адаптувалися до нових кліматичних умов.

Про це повідомляє інформагенція "Анадолу".

«Успішні результати були досягнуті в розведенні провезених з України 3 роки тому 50 овець романівської породи. Вони привели ще 200 голів», - повідомили у Сііртському університеті (південний схід Туреччини), де займалися розведенням овець із України для подальшого поширення в регіоні.

Читайте також: Туреччина зацікавлена в імпорті м’яса з України - нульові митні ставки продовжені

Учасники розведення відмітили, що попри зміну кліматичних умов – з помірних на більш жаркі - вівці швидко й успішно адаптувалися, почали розмножуватися.

Також, здійснюючи селекцію, турецькі агрономи відзначили, що з кожним новим приплодом вівці приводили більшу кількість ягнят, що є очевидною вигодою для тих господарств, які займатимуться їх розведенням.

Як повідомлялось, раніше посольство України в Туреччині закликало вітчизняних виробників скористатися рішенням турецької сторони щодо продовження до кінця 2019 року дії квоти імпорту живих тварин і м`яса для завоювання та закріплення на новому ринку для свої продукції.

Читайте також: Військовий з Туреччини створив овечу ферму на Рівненщині

До кінця поточного року діють нульові митні ставки на імпорт живих тварин і м’яса за наступними квотами: велика рогата худоба – 500 тисяч голів, вівці та кози – 475 тисяч голів, м'ясо великої рогатої худоби, свіже або охолоджене – 75 тисяч тонн, компенсовані частини – 20 тисяч тонн.

З турецького боку відповідальною за закупки цієї продукції установою визначено генеральний директорат Агентства виробників м’яса та молока Туреччини.

Рішення про продовження до кінця року дії квоти імпорту живих тварин і м’яса з нульовими митними ставками було прийняте президентом Туреччини в кінці грудня минулого року з метою розширення спектру українсько-турецьких торговельно-економічних відносин.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-