Суд визнав недійсним ще один договір АМПУ на днопоглиблення у портах

Суд визнав недійсним ще один договір АМПУ на днопоглиблення у портах

Укрінформ
Суд визнав недійсним договір на здійснення днопоглиблювальних робіт у портах України вартістю 290 млн грн.

Про це інформує прес-служба Національного антикорупційного бюро.

"Укладений між державним підприємством «Адміністрація морських портів України» та ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв» договір на здійснення днопоглиблювальних робіт у портах України вартістю 290 млн грн визнано недійсним", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідне рішення ухвалив Господарський суд міста Києва. Таким чином, вказують у НАБУ, суд у повному обсязі задовольнив позов, з яким для захисту державних інтересів звернулося НАБУ в серпні 2018 року.

"Це судове рішення є ще одним прикладом ефективної співпраці детективів і фахівців Юридичного управління НАБУ та прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Адже його ухвалення не тільки підтверджує версію слідства про антиконкурентні узгоджені дії з боку посадовців ДП «АМПУ» та ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв» при укладанні угоди, а й створює умови для подальшого повернення переплачених державним підприємством коштів", - зазначили у відомстві.

У НАБУ вказують, що договір на 290 млн грн є другим із двох визнаних судом недійсними на підставі матеріалів, зібраних детективами у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактами заволодіння у 2015–2017 роках коштами ДП «АМПУ» у результаті закупівель за завищеними цінами послуг із днопоглиблення підхідних каналів і акваторій Бердянського та Маріупольського морських портів. Перший договір, на суму 712 млн грн, визнано недійсним 18 липня 2018 року.

Читайте також: Новий зерновий термінал внесли до Реєстру морських портів - АМПУ

Розслідування справи ДП «АМПУ» детективи НАБУ розпочали у грудні 2015 року та завершили у вересні 2018 року. Наразі вона розглядається у Шевченківському районному суді міста Києва.

Під час розслідування встановлено причетність до вчинення злочину 10 осіб, стосовно 8 осіб обвинувальний акт скеровано до суду, одну особу оголошено у розшук, з однією особою укладено угоду про визнання винуватості, відшкодовано 734 тис. грн завданих ДП збитків та накладено арешт на судно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-