Новий зерновий термінал внесли до Реєстру морських портів - АМПУ

Новий зерновий термінал внесли до Реєстру морських портів - АМПУ

Фото
Укрінформ
Новий зерновий термінал “Євровнєшторг”, розташований у спеціалізованому морському порту Ольвія, потужністю до 4 млн тонн на рік внесено до Реєстру морських портів.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів України.

“Внесення до реєстру морських портів нового терміналу українсько-литовської компанії «Євровнєшторг» потужністю до 4 млн тонн на рік у порту Ольвія стало гарним початком року”, - сказав керівник Державного підприємства АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Зазначається, що бізнес в українських портах продовжує активно модернізувати та розвивати потужності з перевантаження зернових та інших аграрних вантажів.

У 2019 році ми також очікуємо на завершення реалізації одразу кількох проектів державно-приватного партнерства у портах. Йдеться про введення в експлуатацію зернового терміналу MV Cargo у порту Южний, днопоглиблення для якого АМПУ виконало на початку минулого року. У портах Миколаїв та Маріуполь завершується реконструкція та будівництво причалів № 8 та № 4 в рамках реалізації інвестиційних проектів з розвитку потужностей з перевалки зернових”, — додав керівник АМПУ.

Наголошується, що термінал ТОВ «Компанія “Євровнєшторг” в порту Ольвія, почав приймати перші судна в грудні 2018 року. В планах підприємства на 2019 рік– обробити 1 млн тонн сипучих зернових вантажів.

“Адміністрація морських портів України активно сприяла підготовці запуску нового зернового терміналу і, як ми бачимо, сьогодні багато робить для модернізації всього портового господарства в Україні” — зазначив Айварас Караліус, голова правління BT Invest Ltd., яке інвестувало кошти в реалізацію проекту в порту Ольвія.

Читайте також: Морські порти України торік збільшили перевалку контейнерів майже на 19% - АМПУ

Прес-служба АМПУ інформує, що проект компанії «Євровнєшторг» передбачає будівництво комплексу накопичення вантажів з залізничного та автомобільного транспорту з подальшим відвантаженням на морські судна. Зараз завершено будівництво чотирьох силосів місткістю по 6,5 тис. тонн кожний та одного складу підлогового зберігання на 90 тис. тонн, що дає змогу одночасно зберігати 116 тис. тонн зернових вантажів. Загальні інвестиції в першу чергу будівництва становлять 1,8 млрд грн, завершення планується в березні поточного року. В рамках проекту створено близько 150 робочих місць.

За інформацією АМПУ, основні техніко-економічні показники проекту компанії «Євровнєшторг»: причал № 4 довжиною 280 м, два склади підлогового зберігання загальним обсягом 180 тис. тонн, 24 силоси для зберігання 160 тис. тонн зернових, блок підробітку зерна, вузли авто- і залізничного розвантаження, прийом зерна з барж, конвеєрне обладнання Buhler (Швейцарія), дві уднонавантажувальні машини Ноеро продуктивністю 1 тис. тонн/год кожна. Річний обсяг перевалки зерна після реалізації всіх черг будівництва за проектом — до 4 млн тонн.

Фото: сайт АМПУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-