У Берліні відкрився

У Берліні відкрився "Зелений тиждень": Україна - серед 60 країн-учасниць

Фото
Укрінформ
Рекордна кількість компаній - 1750 із 61 країни - беруть участь у нинішній агровиставці «Зелений тиждень» у Берліні.

У їх числі Україна, яка вперше за останні п'ять років представлена національним павільйоном, де  свою продукцію демонструватимуть 56 компаній, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сільське господарство є галуззю, яка має величезне значення для політичної стабільності та для миру в усьому світі. Без добре функціонуючого сільського господарства не може бути стабільності, неможливе мирне співіснування», - заявила міністр продовольства та сільського господарства ФРН Юлія Кльокнер.

Вона нагадала, що сьогодні 821 млн жителів Землі голодують, 2 млн мають недостатньо їжі. Таке неприпустимо у 21 столітті.

Керівники галузі, профільних спілок говорили не лише власне про сільське господарство, яке переживає непрості часи та стоїть перед багатьма викликами, але й про політичні проблеми сьогодення, зокрема Brexit, майбутні європейські вибори, про загрозу відходу від принципів вільної торгівлі тощо. Філ Хоган, єврокомісар з питань сільського господарства та розвитку сільських територій, зокрема, висловив надію на те, що Лондон зможе представити пропозицію, яка призведе до м'якого Brexit.

Країна-партнер «Зеленого тижня-2019» - Фінляндія, вперше в такій якості виступає північноєвропейська держава.

Протягом роботи виставки, яка відкріє свої двері 18 січня і триватиме до 27 січня, її відвідають, як очікується, канцлер ФРН Ангела Меркель, федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр, близько 70 профільних міністрів.

Читайте також: Аграрний обіг між Україною та ЄС торік зріс майже на $800 мільйонів - Мінагро

Історія берлінської виставки, найбільшої подібної, нараховує 93 роки. Нинішня кількість учасників стала рекордною за весь цей час. У рамках «Тижня» пройде майже 300 різноманітних форумів, зокрема, 11 Глобальний продуктовий форум.

Очікується, що виставку відвідають близько 400 тисяч експертів і гостей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-