Газові переговори за участю України, ЄС та Росії пройдуть за планом — ЄК

Газові переговори за участю України, ЄС та Росії пройдуть за планом — ЄК

Укрінформ
Тристоронні переговори щодо транзиту газу за участю України, ЄС і Росії відбудуться за планом 21 січня, тож неявка делегації Газпрому до Брюсселя на технічні консультації щодо цієї теми не вплинула на підготовку зустрічі.

Про це у середу 16 січня, відповідаючи на запитання Укрінформу, повідомила речник Єврокомісії з питань енергетики Анка Попадуру.

Переговори відбудуться за участю віце-президента Єврокомісії Мароша Шефчовича, міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та міністра енергетики РФ Олександра Новака.

«Дійсно, делегація Газпрому була відсутня вчора. Але ця зустріч була б необхідною, якщо б ми не змогли погодити дату проведення тристоронніх політичних консультацій. Наразі цю дату визначено, зустріч відбудеться, як і планувалося, 21 січня. Всі сторони підтвердили свою участь», - сказала речник Європейської Комісії.

Читайте також: Радник Клімкіна пояснив, чому Газпром зірвав "транзитні" консультації

Як повідомлялося, на 21 січня у Брюсселі було призначено другий раунд тристоронніх переговорів між ЄС, Україною і Росією про довгостроковий транзит газу. В Європейській комісії заявили, що зустріч базуватиметься на прогресі, досягнутому під час попередніх раундів політичних та експертних переговорів.

Нинішній контракт між українським Нафтогазом та російським Газпромом щодо транзиту газу діє до кінця 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-