В Україні спрощується порядок ввезення незареєстрованих пестицидів

В Україні спрощується порядок ввезення незареєстрованих пестицидів

Укрінформ
З 4 січня набуває чинності спрощений порядок ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів.

Відповідна постанова Кабінету міністрів від 14 листопада 2018 р. N 958 набере чинності через 45 днів з дня її опублікування.

Постановою скасовано необхідність погодження видачі дозволу з Мінагрополітики та Міністерством охорони здоров'я. Крім того, виключено необхідність отримання дублікату дозволу.

Попередня редакція нормативного акту передбачала, що у разі ввезення незареєстрованих пестицидів на митну територію України необхідно отримати погодження з МОЗ. А у разі ввезення насіннєвого (посадкового) матеріалу, обробленого незареєстрованими препаратами - погодженням з МОЗ та Мінагрополітики з обов'язковим зазначенням його кількості.

Дія цього Порядку не поширюється на ввезення стандартних аналітичних зразків препаратів, призначених для проведення контрольно-аналітичних вимірювань, розроблення методик визначення залишкових кількостей препаратів, приготування калібрувальних або реперних розчинів.

Читайте також: Мінагро: Цьогорічний врожай зернових — це понад 80% золотовалютних резервів

Суб'єкти господарювання, яким надано дозвіл, зобов'язані подавати звіти про використання ввезених незареєстрованих препаратів Мінприроди, МОЗ, а у разі ввезення обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу також Мінагрополітики.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-