В Укргазбанку анонсувати новий інструмент для інвесторів у відновлювальну енергетику

В Укргазбанку анонсувати новий інструмент для інвесторів у відновлювальну енергетику

Укрінформ
В ПАТ "АБ “Укргазбанк” запускають відкриту акредитацію ЕРС-контракторів аби кожен потенційний інвестор у відновлювальну енергетику мав доступ до інформації про підрядника.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі щодо початку нового напряму роботи Укргазбанку сказав директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження Родіон Морозов, повідомляє кореспондент агентства.

“Ми хочемо анонсувати новий інструмент, який буде корисний для всіх інвесторів у відновлювальну енергетику. Цей інструмент називається — відкрита акредитація ЕРС-контракторів. ЕРС-контрактори — генеральні підрядники будівництва промислових об'єктів відновлювальної енергетики”, - сказав Морозов.

Читайте також: Семерак планує винести на уряд проект про управління відходами у лютому

Він зазначив, що на ринку є багато гравців, які називають себе ЕРС-контракторами, але по-факту, вони не мають належного досвіду та технічних можливостей реалізувати той чи інший проект. Завдяки власній експертизі та здобутому досвіду, банк здійснюватиме детальний аналіз діяльності таких контракторів та надаватиме відкритий доступ до переліку надійних підрядників, які пройшли процедуру відбору та об'єктивного оцінювання. Потім банк сформує пул професійних компаній, яким зможуть довіряти інвестори. Такі заходи необхідні для мінімізації можливих ризиків невиконання зобов'язань підрядними компаніями та для того, аби сформувати публічний реєстр професіоналів українського ринку.

“Кожен бажаючий зможе отримати достовірну інформацію про діяльність підрядника, його досвід та реалізовані проекти. Інформація щодо таких контракторів буде постійно оновлюватись, і вони періодично будуть проходити повторну процедуру акредитації, як підтвердження свого професіоналізму та надійності”, - додав Морозов.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-