Гройсман: Уряд України реалізує фундаментальні реформи, і вони потребують підтримки

Гройсман: Уряд України реалізує фундаментальні реформи, і вони потребують підтримки

Укрінформ
Уряд України реалізує цілу низку фундаментальних реформ, на які ніхто не зважувався протягом останніх десятиліть через складність процесів, тому підтримка країн-партнерів є надважливою.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з віце-канцлером – міністром фінансів ФРН Олафом Шольцем, повідомляється на Урядовому порталі

"Моїм урядом вже прийнято ряд рішень, на які попередні урядові команди не могли відважитись. Серед них – реформа енергосектору і вирівняння ціни на газ, призначення наглядових рад у провідних державних підприємствах, зміна державного апарату в рамках реформи державного управління", - сказав Гройсман.

За його словами, пріоритетами на наступні періоди визначені забезпечення економічного зростання, подальше пожвавлення ділової активності через поліпшення інвестиційного клімату, забезпечення верховенства права та протидія корупції, відновлення безпеки держави та громадян.

Уряд, за словами Прем’єр-міністра, розраховує залучати якомога більший обсяг інвестування.

Він наголосив, що посилення агресії з боку Росії вимагає від України не тільки рішучих політичних кроків, а й зваженої і послідовної економічної політики. В тому числі, в контексті продовження вже започаткованих реформ в освіті, системі охорони здоров’я, пенсійній системі, децентралізації.

Також Під час зустрічі Гройсман представив віце-канцлеру ФРН новопризначеного міністра фінансів України Оксану Маркарову.

Читайте також: Гройсман у Берліні проводить переговори з Шольцем

Як повідомлялося, ФРН є найбільшим партнером України серед країн ЄС і входить до п’ятірки найбільших торговельних партнерів України у світі. Питома вага ФРН у зовнішньоторговельному обороті України з країнами ЄC перевищує 17%. За 9 місяців поточного року взаємний товарообіг склав близько 6 млрд доларів, причому експорт зріс на понад 20%. Під час нещодавнього візиту федерального канцлера Ангели Меркель до України Київ та Берлін на рівні глав урядів домовилися докласти всіх зусиль, аби довести взаємний товарообіг до 10 млрд доларів на рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-