Україна і Польща розпочинають широку “модну” співпрацю

Україна і Польща розпочинають широку “модну” співпрацю

Укрінформ
Київ і Варшава мають значний потенціал для розвитку співпраці у текстильній промисловості і, зокрема, в індустрії моди.

На цьому під час прес-конференції у виставкому центрі Ptak Warsaw Expo поблизу Варшави наголосили у п’ятницю представники української індустрії моди, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Україна і Польща розпочинають новий шлях до взаємовигідного партнерства. Наш показ дизайнерського одягу – це можливість продемонструвати, що Україна є різною і готовою до співпраці”, - заявила голова Національного партнерства в легкій промисловості Голда Виноградська.

За її словами, у Польщі не дуже добре знають одяг від українського виробника, а тому шоу-показ “Екскурсія Україною по подіуму” є доброю нагодою, аби це змінити. Вона поінформувала, що під час показу демонструватиметься одяг 12-ти дизайнерів з усіх регіонів України.
Читайте також: Українська дизайнерка представить колекцію на Silk Fashion Week у Бангкоку

Президент Ptak Holding Ніна Ришка наголосила, що дуже позитивним є факт започаткування широкої співпраці у текстильній промисловості між Україною та Польщею і не лише у цій сфері.

“Це дуже важливий момент, оскільки ярмарок текстилю у Варшаві проводиться вже уп’яте, і під час ювілейної виставки розпочинаємо співпрацю з представниками українського світу моди”,- наголосила Ришка.

Заступник голови Польсько-української господарчої палати Олег Дубіш звернув увагу, що у торговельній співпраці з Польщею Україна поки що виступає як менший партнер. Відтак, необхідним є пошук нових форм співробітництва між країнами.

“Представлення українського світу моди є першим кроком показу величезного потенціалу, який має співпраця України з Польщею. Подібні події сприятимуть зростанню взаємного рівня інвестицій”,- наголосив Дубіш.

Після завершення показу моди відбувся українсько-польський бізнес форум під назвою “Можливості для партнерства і взаємовигідної співпраці у легкій промисловості”.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-