Справу про зловживання колишніх керівників Радикал Банку знову направили до суду

Справу про зловживання колишніх керівників Радикал Банку знову направили до суду

1557
Ukrinform
Верховний суд частково задовольнив касаційні скарги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та ПАТ «Радикал Банк» у справі про визнання недійсним договору відступлення прав вимоги за кредитами на суму майже 770 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду постановою від 6 листопада 2018 року частково задовольнив касаційні скарги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та ПАТ «Радикал Банк» у справі № 911/3474/17 про визнання недійсним договору відступлення прав вимоги за кредитним портфелем на суму майже 770 млн грн. Тим самим рішення Господарського суду Київської області від 11 квітня 2018 року та постанову Київського апеляційного господарського суду від 27 червня 2018 року було скасовано, а справу направлено на новий розгляд до Господарського суду Київської області», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Фонд гарантування на рік продовжив ліквідацію Радикал Банку

Як відомо, напередодні введення в ПАТ «Радикал Банк» тимчасової адміністрації топ-менеджментом ПАТ «Радикал Банк» спільно з ТОВ «КУА «АРБ «Інвестменс» було виведено з-під контролю банку кредитний портфель на суму понад 769,7 млн грн.

З метою приховування намірів виведення активів з банку його колишнім керівництвом було складено низку документів, які суперечили Статуту банку, в частині повноважень колегіальних органів та сприяли відображенню хибних відомостей щодо кредитного портфелю в балансі банку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-