Експерти ООН покращили свій прогноз урожаю зернових у світі

Експерти ООН покращили свій прогноз урожаю зернових у світі

Укрінформ
ООН покращила свій прогноз світового виробництва зернових у 2018 році до 2,601 млрд тонн, зокрема, завдяки більш високим оцінкам виробництва пшениці в Канаді та Китаї.

Про це повідомляє SuperAgronom.

Очікується, що глобальний обсяг виробництва рису в цьому році перевищить торішнє рекордне зростання на 1,3%, досягнувши 513 млн тонн, про це йдеться в останній доповіді «Попит і пропозиція зернових ФAO».

Зазначається, що світове виробництво пшениці в 2018 році прогнозується на рівні близько 728 млн тонн (на 4,3% менше в порівнянні з попереднім роком). Прогноз світового виробництва фуражних зернових становить 1,36 млрд тонн, що на 2,2% менше, ніж у 2017 році.

OОН очікує, що використання зернових у світі збільшиться на 0,2% до рекордних 2,653 млрд тонн, що зумовлено збільшенням споживання кормів та промисловим використанням кукурудзи, особливо в Китаї та США. Передбачається, що використання пшениці для продовольчого споживання зросте на 1%, а рису — на 1,1%.

Запаси зерна у світі наприкінці сезону 2019 року можуть досягнути майже 762 млн тонн, що на 6,5% нижче від початкового рівня. Очікується, що загальний обсяг запасів фуражних зернових впаде вперше за шість років, тоді як на пшеницю — знизиться на 4,5%. Натомість світові запаси рису, як очікується, зростуть на 2,6%, до 176,6 млн тонн.

Читайте також: Аграрії зібрали майже 63 мільйони тонн зерна - Мінагро

За прогнозами ООН, міжнародна торгівля злаками — як пшеницею, так і рисом — знизиться на 1,1% з рекордного рівня 2017/18 року. Світова торгівля фуражними зерновими, як і раніше, залишатиметься близькою до рекордного рівня попереднього року — близько 195 млн тонн, причому обсяг кукурудзи збільшиться, а сорго — зменшиться.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-