Українсько-китайська співпраця в агробізнесі посилиться - меморандум

Українсько-китайська співпраця в агробізнесі посилиться - меморандум

493
Ukrinform
Державна продовольчо-зернова корпорація України та Китайська корпорація машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС) підписали Меморандум щодо подальшого співробітництва у галузі сільського господарства.

Про це повідомляє прес-служба ДПЗКУ.

“У церемонії підписання взяли участь заступник Міністра агрополітики з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, голова правління Китайської національної машинобудівельної корпорації SINOMACH Жень Хунбінь, в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Ірина Марченко та президент ССЕС пані Ян Цзін. Метою Меморандуму передбачено закладення підгрунтя для реалізації пріоритетних проектів у галузі сільського господарства України”, - йдеться в повідомленні.

Марченко впевнена, що у перспективі реалізація Меморандуму дасть змогу ДПЗКУ збільшити обсяги торгівлі зерновими, розширити номенклатуру торгівлі зерновими та продукцією переробки на території КНР, включаючи борошно, пластівці, мюслі, крупи та комбікорми.

Читайте також: Стенд України на виставці у Шанхаї відвідав віце-прем'єр Державної Ради КНР

Також умовами Меморандуму передбачена співпраця у сфері торгівлі продукцією переробки олійних на території КНР (соняшникова олія, соняшниковий шрот) та подальша робота над спільними проектами.

Як повідомляв Укрінформ, ДПЗКУ була створена Кабінетом міністрів у 2010 році. Сумарно компанія налічує 55 підрозділів-філій - лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп'яний заводи. На потужностях корпорації можна зберігати 3,75 млн тонн зернових.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-