Продаж об’єктів “малої” приватизації приніс 405 мільйонів доходу - Саєнко

Продаж об’єктів “малої” приватизації приніс 405 мільйонів доходу - Саєнко

Інфографіка
Укрінформ
Продаж об’єктів “малої” приватизації через прозорі електронні аукціони на ProZorro вже приніс державі 405 мільйонів гривень доходу.

Про це міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко написав у Facebook.

“Завдяки новим правилам для “малої” приватизації держава змогла успішно продавати невеликі активи без зайвих витрат на попередню підготовку кожного об’єкта, його оцінку, організацію окремих торгів, тощо. Станом на сьогодні продаж об’єктів “малої” приватизації через прозорі електронні аукціони на ProZorro. Продажі приніс державі вже 405 мільйонів гривень доходу”, - зазначив Саєнко.

Читайте також: Фондова біржа ПФТС отримала право на продаж об'єктів малої приватизації

За його словами, ці гроші отримані в результаті проведення 263 успішних аукціонів, в яких за виставлені лоти змагалися 563 учасники. В середньому по всім цим аукціонам є зростання ціни об’єкта на 107%, тобто більше ніж у 2 рази.

“Мала” приватизація має свої рекорди: найбільше зростання ціни лоту – у 800 разів. Саме настільки зросла ціна на невеличку одноповерхову будівлю площею 20 кв.м., виставлену на продаж Регіональним відділенням ФДМУ у Хмельницькій області за 100 грн; найдорожчий проданий лот – 60 мільйонів гривень. За стільки було продано майновий комплекс ДП "Дослідний завод "Хвиля"; максимальна кількість успішних аукціонів за один день – 40”, - написав урядовець.

Міністр зазначив, що найбільша частка в отриманому державою доході – завдяки продажу об’єктів у Львівській області 164 млн. грн, а за типом лотів – від продажу нерухомого майна – 250 млн. грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-