Агрохолдинг «Мрія» та CFG представлять спільну бізнес-стратегію навесні 2019 року

Агрохолдинг «Мрія» та CFG представлять спільну бізнес-стратегію навесні 2019 року

Укрінформ
Агрохолдинг «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні спільно із дочірньою компанією SALIC - Continental Farmers Group (CFG). 

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

"Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) завершили угоду купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об'єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що мають право оренди земельного банку. Угода була закрита після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ). Сума та умови угоди не розголошуються. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні спільно із дочірньою компанією SALIC - Continental Farmers Group (CFG)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обидві компанії завершать сезон як окремі бізнеси і в поточній конфігурації. Наступні кілька місяців «Мрія» та CFG сфокусуються на підготовці до інтеграції активів та розробці стратегії об'єднаного бізнесу під керівництвом Саймона Чернявського як генерального директора і Марка Леарда як голови правління. Компанії планують представити спільну бізнес-стратегію навесні 2019 року.

Під час підписання угоди 12 вересня 2018 року новий власник «Мрії» заявив про свій намір інвестувати значні кошти в нове обладнання, інфраструктуру, агротехнології та консолідацію земельного банку.

Читайте також: Аграрії зібрали майже 59 мільйонів тонн зерна - Мінагро

Як повідомляв Укрінформ, Антимонопольний комітет України (АМКУ) 26 жовтня надав компанії SALIC (UK) LIMITED дозвіл на придбання контрольного пакету акцій компанії Mriya Holding Cyprus Limited та низки підприємств холдингу. Надалі "Мрія" буде вести господарську діяльність в Україні разом з дочірньою компанією SALIC - Continental Farmers Group. Їхній сукупний земельний банк становитиме 210 тис. га.

Як відомо, "Мрію" було засновано бізнесменом Іваном Гутою у 1992 році. У 2008 році агрохолдинг розмістив на Франкфуртській фондовій біржі 20% акцій. У серпні 2014 року агрохолдинг несподівано оголосив технічний дефолт. Заборгованість холдингу перед усіма кредиторами на той момент становила близько 1,3 млрд доларів. 21 серпня 2018 року агрохолдинг "Мрія" завершив реструктуризацію боргу, після чого його загальне боргове навантаження знизилося до 309,5 млн доларів.

Компанія SALIC належить Фонду державних інвестицій Королівства Саудівська Аравія. Continental Farmers Group з 2006 року орендує 45 тис. га земель на Львівщині, спеціалізується на картопляному насінництві, вирощуванні зернових та технічних культур та овочівництві.

"Мрія" спеціалізується на вирощуванні зернових, цукрових буряків та картоплі. Земельний банк розташований у Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Рівненській і Львівській областях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-