Нафтогаз інвестує 2,2 мільярда в модернізацію компресорної станції

Нафтогаз інвестує 2,2 мільярда в модернізацію компресорної станції

1272
Ukrinform
НАК "Нафтогаз України" інвестує 2,2 млрд грн на модернізацію компресорної станції «Яготин», яка забезпечує транспортування газу, видобутого ГПУ «Шебелинкагазвидобування» та ГПУ «Полтавагазвидобування».

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі Нафтогазу.

"Група Нафтогаз прийняла рішення про першочергову модернізацію газотранспортної інфраструктури, яка забезпечує внутрішньоукраїнське транспортування газу. Одним з найбільших проектів у найближчі роки стане модернізація компресорної станції «Яготин», яка забезпечує транспортування газу, видобутого ГПУ «Шебелинкагазвидобування» та ГПУ «Полтавагазвидобування», - розповіли у Нафтогазі.

Проект реконструкції станції, вартість якого становить більше 2,2 млрд грн, передбачає спорудження до 2021 року «під ключ» нового компресорного цеху зі встановленням 4 газоперекачувальних агрегатів потужністю 16 МВт кожний та будівництво необхідної інженерної інфраструктури. Очікується, що після реконструкції збільшення обсягу транспортування становитиме 4,95 млрд кубометрів на рік, і КС «Яготин» зможе обслуговувати зростаючі обсяги видобутку газу.

Читайте також: Україна накопичила найбільші за останні 4 роки запаси газу

У компанії відзначили, що рішення про першочергову модернізацію газотранспортної інфраструктури, яка забезпечує внутрішньоукраїнське транспортування газу, ухвалене з урахуванням "невизначенності долі транзиту в європейському напрямку після 2019 року".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-