Від сьогодні в Україні подорожчав газ для населення

Від сьогодні в Україні подорожчав газ для населення

Укрінформ
Газ для потреб населення з 1 листопада подорожчав на 23,5%.

З урахуванням доставки і ПДВ, нова ціна газу становить 8,55 тис. грн за 1 тис. кубометрів для населення і 8,36 тис. грн - для підприємств ТКЕ.

Раніше ціни на газ опублікував Департамент з корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

"Нова ціна газу сформована з урахуванням вимог постанови Кабінету міністрів України від 19.10.2018 р. № 867, яка затверджує нове Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу", - повідомляв НАК.

Відтак ціна газу для всіх категорій споживачів на умовах Положення про покладення спеціальних обов'язків становить 7482,61 грн за 1 тис. кубометрів з урахуванням ПДВ.

Втім, зазначена ціна не враховує вартості доставки газу, його розподілу та ПДВ на ці операції.

Читайте також: Нафтогаз з 1 грудня зможе відключати від газу виробників тепла

Кінцева ціна газу для населення становить 8548,92 грн, для підприємств теплокомуненерго – 8361,85 грн.

Як повідомляв Укрінформ, на позачерговому засіданні уряду 19 жовтня Кабінет міністрів підтримав підвищення ціни на газ для населення на 23,5% з 1 листопада.

Одразу після цього МВФ оприлюднив заяву про те, що Міжнародний валютний фонд і уряд України дійшли згоди про запровадження нової програми кредитування української економіки Stand-By взамін програми розширеного фінансування EFF, яка завершується наступного березня.

Як повідомлялося, ціни на тепло зростуть протягом місяця після підвищення ціни на газ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-