Підприємство з Житомирщини експортувало в Європу тисячу тонн лохини

Підприємство з Житомирщини експортувало в Європу тисячу тонн лохини

Фото
Укрінформ
Вирощуванням ягід займається ТОВ «Бетек» у Новоград-Волинському районі Житомирщини. 

Про це у розмові з кореспондентом Укрінформу повідомив начальник комерційного відділу ТОВ «Бетек» Андрій Борисенко.

«На площі 325 гектарів у Новоград-Волинському районі ми вирощуємо тільки лохину і в нас зараз найбільша в Україні й одна із найбільших плантацій у Європі. Експортом до європейських країн займаємося більше трьох років. Маємо партнерів у Голландії, Німеччині, Бельгії та Великобританії. Цього року зібрали близько тисячі тонн лохини. Всю свіжу продукцію одразу експортуємо», - розповів Борисенко.

За його словами, продукція повністю сертифікована і безпечна для споживача, що підтверджується відповідними  документами. Крім того, земля, на якій вирощується лохина, визнана екологічно чистою.

Читайте також: Уряд має намір зберегти в 2019 році програми підтримки агросектору - Гройсман

У ТОВ «Бетек» обрали Житомирщину для ягідної плантації зовсім невипадково, адже з усіх областей, які об’їздили представники підприємства, умови в Новоград-Волинському районі виявилися найсприятливішими для лохини.

«Вирощування будь-якої культури – це дуже складний процес. Земля, вода, кліматичні умови та людський ресурс – основні чотири фактори, які впливають на розвиток бізнесу в ягідництві. Наш регіон більш континентальний, і якщо порівняти із основним конкурентом у цій сфері, Польщею, то у нас більше сонця, тому ягода солодша. Тобто, це одна із суттєвих переваг», - додав Борисенко.

Нині ТОВ «Бетек» шукає інші альтернативні культури, вирощуванням та реалізацією яких планує займатися згодом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-