Адміністрація портів на ProZorro закупить три лоцманські катери на 275 мільйонів

Адміністрація портів на ProZorro закупить три лоцманські катери на 275 мільйонів

Укрінформ
Адміністрація морських портів України наприкінці жовтня 2018 року оголосила тендер через систему електронних торгів ProZorro на закупівлю трьох лоцманських катерів орієнтовною вартістю 274,644 млн грн. 

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

«Відповідно до технічного завдання, спеціалізовані судна повинні мати довжину від 17 метрів, максимальну осадку 2 метри, максимальну швидкість при повній водотоннажності - від 15 вузлів. Також технічні характеристики лоцманських катерів мають враховувати особливості роботи в українських портах у зимовий період. Очікувана вартість трьох плавзасобів з урахуванням ПДВ складає 274 644 000 грн. Вся інформація про тендер знаходиться у відкритому доступі на ресурсі ProZorro» - йдеться у повідомленні.

Керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс зазначив, що філія АМПУ «Дельта-лоцман» у 2018 виконала понад 18 тис. лоцманських проведень суден, при яких не зафіксовано аварій, причиною яких могли б стати некоректні дії лоцманів. 

«Нульовий рівень аварійності свідчить про високий рівень підготовки лоцманів державного підприємства і підтверджує ефективність існуючої в Україні та обраної Євросоюзом тактики функціонування єдиної лоцманської служби, як основи безпеки мореплавства. Для подальшого безпечного проведення суден необхідне оновлення флоту лоцманських катерів», - зазначив Вецкаганс.

Читайте також: Порти України піднялись у рейтингу конкурентоспроможності на 16 пунктів - АМПУ

Згідно з Програмою оновлення флоту АМПУ на період 2017-2021 років, до 2021 року планується побудувати або придбати ще шість лоцманських катерів.

Сьогодні на балансі філії «Дельта-лоцман» перебуває чотирнадцять спеціалізованих лоцманських суден, вісім з яких побудовані після 2001 року. 

Фото: сайт АМПУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-