Ціни газу для українців не відповідали дійсності — Волкер

Ціни газу для українців не відповідали дійсності — Волкер

Укрінформ
Ціни на газ для населення не відповідали дійсності; зробивши крок з їх підвищення, Київ почне структурну реформу енергетичного сектору і всієї економіки України.

Про це в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна сказав спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

"Ціни на газ не відповідали дійсності. Звичайно, у зимовий період, коли настане холодна погода, підвищення цін може викликати труднощі у деяких людей. Наскільки я розумію, уряд реалізує досить значну програму субсидій для сімей з низьким доходом, що має компенсувати їм високі ціни", - зазначив Волкер.

Читайте також: Реформа Нафтогазу неминуча - Гройсман

Він висловив впевненість, що сім'ї з невисоким доходом не повинні відчути підвищення цін в тій мірі, як могли б.

"Зробивши цей крок зараз, Київ почне структурну реформу енергетичного сектору в Україні та всієї економіки. Це необхідно було зробити, оскільки цей сектор не настільки стійкий, як був колись. Дане рішення сприятиме стабільності в енергетичній сфері. І як я вже сказав, система субсидій від уряду має компенсувати можливий негативний ефект даного рішення для населення", - додав Волкер.

Як повідомляв Укрінформ, Державна служба регулювальника відмовилася погоджувати постанову уряду про підвищення цін на газ для населення на 23,5% з 1 листопада. Текст постанови розміщений на Урядовому порталі в суботу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-