Мінекономіки зареєструвало індустріальні парки "Захід Ресурс" і "Тернопіль"

Мінекономіки зареєструвало індустріальні парки "Захід Ресурс" і "Тернопіль"

1043
Ukrinform
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України зареєструвало індустріальні парки  "Захід Ресурс" та "Тернопіль". 

Про це повідомляється на сайті МЕРТ.

"Наказами Мінекономрозвитку від 19.09.2018 №1317 та №1318 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк "Захід Ресурс" та індустріальний парк "Тернопіль" відповідно", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що земельна ділянка 20,7662 га, на якій створено індустріальний парк "Захід Ресурс", знаходиться в місті Городок Львівської області. Ініціатором створення індустріального парку є ТОВ "ЄВРО-ІНВЕСТ-ХОЛДІНГ". Заявлений строк функціонування індустріального парку - 30 років.

"Метою створення індустріального парку є формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових господарських підприємств переробної промисловості, інноваційної сфери, логістики і надання супутніх послуг, підвищення конкурентоспроможності регіону", - інформують у МЕРТ.

Пріоритетними видами економічної діяльності в індустріальному парку будуть: виробництво харчових продуктів та безалкогольних напоїв, зберігання і переробка продукції рослинництва і тваринництва; текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів із тканини і шкіри та інших матеріалів з використанням інноваційних технологій; оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини; машинобудування, приладобудування, виробництво електричного, електронного та оптичного обладнання; логістичні послуги.

За попередніми розрахунками, на території індустріального парку  "Захід Ресурс" може бути створено до 1 625 нових робочих місць.

Читайте також: МЕРТ оприлюднило ставки ввізного мита України для імпорту товарів з ЄС у 2019 році

У МЕРТ також повідомляють, що індустріальний парк "Тернопіль" (м. Тернопіль) створюється на інвестиційно привабливій земельній ділянці площею 15,00 га. Ініціатором створення індустріального парку є Тернопільська міська рада.

Основною метою створення індустріального парку є забезпечення сталого економічного розвитку міста Тернопіль шляхом відновлення промислового потенціалу міста, впровадження сучасних технологій промислового виробництва, створення нових робочих місць, підвищення інвестиційного іміджу регіону, збільшення надходжень до бюджету всіх рівнів.Заявлений строк функціонування - 30 років.

"Функціональне призначення парку: переробна промисловість (первинна та вторинна переробка сільськогосподарської сировини, виробництво харчових продуктів, виробництво продуктів дитячого харчування); професійна наукова та технічна діяльність (дослідницька діяльність на предмет покращення якості продукції та використання нових технологій, ІТ-кластер)", - зазначається у повідомленні.

На території індустріального парку  Тернопіль може бути створено до 1 100 нових робочих місць.

За даними міністерства, станом на 23 серпня цього року  в Україні створено 46 індустріальних парків.

Індустріальний парк - це територія, яку  при плануванні населених пунктів виділяють для промислового розвитку. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>