Землю Родовід Банку виставили на повторний аукціон удвічі дешевше

Землю Родовід Банку виставили на повторний аукціон удвічі дешевше

Укрінформ
У системі "ProZorro.Продажі" повторно виставлено на торги понад 113,5 га землі в Оболонському районі м. Києва, що є власністю АТ "Родовід Банк", за стартовою ціною 1,85 млрд гривень.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

"Двадцять першого вересня у системі ProZorro.Продажі відбудеться черговий аукціон з продажу понад 113,5 га землі в Оболонському районі м. Києва. Актив перебуває на балансі АТ "Родовід Банк" та на продаж виставляється із початковою ціною реалізації 1,85 млрд грн", - йдеться у повідомленні.

У Фонді зазначають, що цільове призначення земельної ділянки - будівництво, експлуатація та обслуговування житлових будинків і об'єктів соціально-культурного призначення. Розташовуються виставлені на продаж 113,5298 га землі на вул. Озерній, у м. Києві.

Читайте також: Земля "Родовід Банку": Мін'юст розкрив подробиці рейдерської схеми

Як повідомляв Укрінформ, вперше на торги ця ділянка виставлялася 2 серпня з початковою ціною продажу - 3,7 млрд грн. Повторні аукціони: 13 серпня - з початковою ціною лоту 3,3 млрд грн, 22 серпня - з початковою ціною лоту 2,96 млрд грн, 12 вересня - з початковою ціною лоту 2,22 млрд грн.

Як відомо, у грудні 2017 року Національний банк прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати АТ "Родовід Банк".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-