США стали найбільшим виробником нафти у світі

США стали найбільшим виробником нафти у світі

Укрінформ
Вперше за 45 років США стали світовим лідером за обсягом видобутої нафти.

Про це повідомляє Адміністрація США із питань енергетичної інформації.

“Цього року США, вірогідно, обійшли Росію та Саудівську Аравію, ставши найбільшим виробником сирої нафти у світі”, - йдеться у повідомленні.

При цьому у США зазначили, що ці висновки ґрунтуються на попередніх підрахунках.

“Вперше за понад два десятиліття у лютому видобуток сирої нафти у США перевищив її виробництво у Саудівській Аравії. У червні та серпні США обійшли РФ у видобутку сирої нафти вперше із лютого 1999 року”, - наголошується у документі.

Читайте також: Нафта дорожчає на даних про зниження запасів сировини в США

Експерти Адміністрації із питань енергетичної інформації прогнозують, що США видобуватимуть більше нафти за Саудівську Аравію та Росію упродовж цього та наступного років.

“Здешевлення нафти у середині 2014-ого призвело до того, що американські виробники обмежили свої затрати й тимчасово зменшили видобуток нафти. Однак, після зростання цін на початку 2016-ого, інвестиції та виробництво почали зростати. Натомість, РФ та Саудівська Аравія зберегли відносно стабільний рівень зростання видобутку нафти упродовж останніх років”, - підсумували вони.

Читайте також: Нафта дорожчає на даних із США про зменшення кількості бурових установок

Додамо, що США були лідером світового видобутку нафти протягом більшої частини ХХ ст і до 1973 року, після чого поступилися спершу СРСР, а потім ще й Саудівській Аравії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-