В Україні через ProZorro уклали ЕСКО-контрактів на 180 мільйонів

В Україні через ProZorro уклали ЕСКО-контрактів на 180 мільйонів

Укрінформ
В Україні з кінця 2017 року укладено 177 ЕСКО-контрактів на загальну суму близько 180 млн гривень через систему ProZorro.

Про це інформує прес-служба Держенергоефективності.

"Із кінця 2017 року і по сьогодні, фактично за 10 місяців, у системі ProZorro оголошено вже 515 ЕСКО-тендерів у 35 містах України. За результатами проведених закупівель успішно укладено 177 ЕСКО-контрактів на загальну суму близько 180 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

У Держенергоефективності наголошують, що зазначені дані свідчать про те, що потреба у послугах ЕСКО-компаній для утеплення бюджетних установ швидко зростає і ринок розвивається. 

"Фундаментом для роботи цього ринку стала ефективна законодавча база, розроблена за безпосередньою участю Держенергоефективності», - прокоментував голова агентства Сергій Савчук.

Читайте також: Україна обговорила розвиток енергоефективності на IRENA Innovation Week 2018

ЕСКО-контракт передбачає, що інвестор реалізує заходи з енергозбереження в багатоквартирному будинку за власні кошти, які повертає з отриманої економії витрат на оплату спожитих ресурсів, а потім за рахунок цієї ж економії отримує прибуток протягом обумовленого в договорі періоду часу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-