Розпочався відбір незалежних членів наглядової ради Фонду енергоефективності

Розпочався відбір незалежних членів наглядової ради Фонду енергоефективності

Укрінформ
Із 11 вересня розпочинається відбір незалежних членів наглядової ради Фонду енергоефективності. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

"Відсьогодні, з 11 вересня, претенденти можуть подавати документи на розгляд конкурсній комісії. Рішення було прийнято на черговому засіданні конкурсної комісії. Текст оголошення про початок проведення конкурсу напрацьований комісією та затверджений моїм наказом", - написав Зубко

Комісія прийняла також ряд важливих рішень щодо вимог до кандидатів та необхідний перелік документів, які мають подавати претенденти; процедур та етапів проведення конкурсного відбору; критеріїв оцінювання осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі; графіку засідань конкурсної комісії. Також для забезпечення відкритості конкурсного відбору комісія залучила до роботи міжнародну рекрутингову компанію Hudson.

«Запрошую професіоналів взяти участь у конкурсі. Долучитись до потужного проекту – роботи Фонду енергоефективності та разом з нами і нашими європейськими партнерами впроваджувати в Україні реформу енергоефективності», – наголосив урядовець.

Читайте також: В Україні вже об'єдналися 831 громада - Зубко

Оголошення та вся необхідна інформація для кандидатів - на офіційному сайті Мінрегіону.

Як повідомляв Укрінформ, 18 квітня Зубко та голова Групи підтримки України в Європейській комісії Петер Вагнер підписали фінансову угоду на 50 млн євро щодо підтримки Фонду енергоефективності України. 21 квітня 2018 року у Вашингтоні Європейський Союз, Міжнародна фінансова корпорація, що входить до групи Світового банку, та уряд Німеччини підписали угоду про створення мультидонорського фонду для співфінансування українського Фонду енергоефективності.

Програми Фонду енергоефективності будуть спрямовані в першу чергу на проведення енергоефективних заходів в ОСББ. Робота Фонду також спрямована на імплементацію угоди України з ЄС та забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності. Фонд створюється за підтримки міжнародних партнерів – ЄС та Німеччини.

Фінансування Фонду енергоефективності у держбюджеті на поточний рік передбачено в розмірі 1,6 млрд грн.

Фото: сайт компании СЕА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-