Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 0,7%

Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 0,7%

Укрінформ
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 204 млн грн.

Про це повідомляється на сайті «Нафтогаз України».

«Станом на 4 вересня 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» становить близько 28,9 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 204 млн грн (0,7%)», - йдеться в повідомленні.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 19,9 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 757 млн грн (3,7%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась та становить 2,8 млрд грн.

Читайте також: Суд вирішив не перекладати борги “Київенерго” на столичний бюджет

Заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 23 млн грн (0,6%). Сумарна заборгованість Київенерго становить близько 3,6 млрд грн.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 25,4 млрд грн, з них за 2018 р. - 9,2 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 176 млн грн (0,7%).

Сумарна заборгованість за газ підприємств-боржників, що виробляють електроенергію (ТЕЦ), порівняно з минулим тижнем зменшилась на 28 млн грн (0,8%) та становить близько 3,469 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів порівняно з минулим тижнем не змінилась та становить 2,803 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-