Ринок нових комерційних авто у серпні зріс на 4%  - експерти

Ринок нових комерційних авто у серпні зріс на 4% - експерти

Укрінформ
Серпневий ринок нових комерційних авто відносно минулого року зріс на 4%, а автобусів - на 11%.

Про це повідомляє асоціація "Укравтопром".

"Минулого місяця своїх перших покупців знайшли 1116 комерційних автомобілів і 155 автобусів", - поінформували у профільній асоціації.

Зазначається, що найчастіше покупці комерційних автомобілів зупиняли свій вибір на техніці французької марки Renault. За місяць свою першу реєстрацію пройшли 250 машин цієї марки. Відносно серпня минулого року попит на комерційні Renault зріс майже на 12%.

Друге місце на ринку нових комерційних автомобілів посів Fiat – 114 авто (+6%).

Відставши від власного результату серпня 2017 року на 32%, замикає трійку лідерів Ford з показником 95 машин.

Читайте також: Український ринок нових легкових автомобілів у серпні зріс на 11% - експерти

На ринку нових автобусів трійка найпопулярніших марок виглядає наступним чином. На першому місці автобуси українського виробництва марки Атаман. У серпні 56 Атаманів поповнили національний автопарк, і це на 22% більше, ніж роком раніше.

Еталон – ще один вітчизняний бренд, який увійшов до трійки лідерів. За місяць було зареєстровано 38 нових Еталонів, що майже втричі більше ніж у серпні минулого року.

Третє місце у Ford, серпневий результат якого – 18 мікроавтобусів (+50%).

Як раніше повідомляв "Укравтопром", у серпні також на 11% зросли реєстрації нових легкових автомобілів порівняно з минулим роком. Попит на нові легкові автомобілі перевершив і липневий показник на 10%. Свої перші номери в минулому місяці отримали 7,3 тис. легкових автомобілів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-