Курс біткоїна почав відновлення на ринку - експерти

Курс біткоїна почав відновлення на ринку - експерти

Укрінформ
Минулого тижня курс першої криптовалюти почав своє відновлення, курс біткоїна закріпився на позначці 7200 доларів США.

Про це Укрінформу повідомили у форекс-компанії «Альпарі».

"Ціна утримується на рівні у $7200. Вслід за біткоїном ріст показали і багато монет другого ешелону, в цілому вони змогли відновитися значно сильніше за головну монету і за підсумками тижня торгуються в «зеленій» зоні. Загальна капіталізація ринку відновилася до значень у $213 млрд», - говориться у коментарі.

При цьому, як підкреслив аналітик «Альпарі» Максим Пархоменко, зміни курсу ніяк не позначилися на загальному обсязі торгів.

"Важливо додати, що за цей період загальний обсяг торгів залишився незмінним і становить порядку $12 млрд на день, що відповідає мінімальним значенням за останній рік. У той же час кількість коротких позицій на продаж ф'ючерсів на біткоїн досягла мінімальних значень і знаходиться на своєму історичному мінімумі. Сама мережа біткоїна та її хешрейт знаходяться на максимальних значеннях у 61 ексахеш/сек", - підкреслив експерт.

Читайте також: Аналітики сказали, коли долар може "перевалити" за 28

Як повідомлялося, за підсумками першого півріччя 2018 року котирування біткоїна відновили річний мінімум. Криптовалюта торгувалася менше 6000 доларів за одну монету.

Як повідомляв Укрінформ на минулому тижні, на Бесарабському ринку у Києві тепер враховують біткоїни й інші криптовалюти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-