Українська агропродукція буде представлена на виставці Asia Fruit Logistica

Українська агропродукція буде представлена на виставці Asia Fruit Logistica

Укрінформ
Українські виробники плодово-ягідної продукції представлять свою продукцію на найбільшій галузевій Міжнародній виставці свіжих фруктів і овочів Азіатсько-Тихоокеанського регіону Asia Fruit Logistica 2018.

Про це повідомляє прес-служба Мінагро.

«На виставці вже вдруге буде представлено українську продукцію галузі садівництва на стенді, організованому асоціацією «Укрсадпром» за підтримки проекту USAID «Агросільрозвиток», - йдеться у повідомленні Мінагро.

У профільному міністерстві зауважили, що Україну на цій виставці представлять 5 українських компаній з 5 регіонів, а саме: ФГ «ГАДЗ», ТОВ «Мелітопольська черешня», ТОВ «Хладоконтакт» (ТМ Desento), ТОВ «АУСП ФРУТ» та ФГ «Ніжин Агроінвест». Ці компанії були відібрані за результатами Всеукраїнського конкурсу з відбору учасників, який був організований Асоціацією «Укрсадпром» та проектом USAID «Агросільрозвиток».

Читайте також: Мінагро запрошує сільгоспвиробників до Берліна на «Зелений тиждень»

Міжнародна виставка свіжих фруктів і овочів Азіатсько-Тихоокеанського регіону Asia Fruit Logistica 2018 відбудеться 5-7 вересня 2018 року у м. Гонконг (Китайська Народна Республіка).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-