Цукровики скаржаться на брак залізничних вагонів - профільна асоціація

Цукровики скаржаться на брак залізничних вагонів - профільна асоціація

Укрінформ
Цукрові компанії та окремі заводи скаржаться на нестачу залізничних вагонів, що може негативно позначитися на початку виробничого сезону.

Про це повідомляє прес-служба НАЦУ "Укрцукор". 

"За інформацією цукрових компаній та окремих цукрових заводів, виробникам бракує піввагонів та критих вагонів, які використовуються для перевезення вапнякового каміння та цукру. Така ситуація може негативно позначитися на початку виробничого сезону, адже цукрові заводи - це підприємства з безперервним циклом виробництва", - наголосили у профільній асоціації.

В Укрцукрі зауважили, що більша половина цукрових заводів скаржаться на логістичні труднощі. Найбільш загрозлива ситуація склалася на станціях: Радехів, Хоростків, Козова, Збараж, Шманьківчики, Гнідава, Максимівка Львівської залізниці; Вапнярка Одеської залізниці; Гути та Ланна Південної залізниці, Тетіїв, Яготин, Сквира Південно-Західної залізниці та ін.

Читайте також: Експорт українського цукру в липні знизився майже наполовину - профільна асоціація

«Цукровими заводами для здійснення виробничо-технічної та господарської діяльності використовуються значні обсяги перевезення - понад 2 млн т різноманітних вантажів залізничним транспортом. Це і цукрові буряки, і вугілля, вапняковий камінь, кокс, цукор та ін. Тому така ситуація викликає занепокоєність, адже це пряма можливість зірвати початок виробничого сезону та зовнішньоекономічні контракти на поставки цукру, як всередині країни, так і за кордон, а це чималі збитки», - коментує керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

Фото: сайт НАЦУ "Укрцукор"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-