Порушникам при виплаті зарплат донарахували понад 600 мільйонів податку - ДФС

Порушникам при виплаті зарплат донарахували понад 600 мільйонів податку - ДФС

Укрінформ
Державна фіскальна служба з початку 2018 року донарахувала до сплати 607 мільйонів  гривень податку на доходи фізичних осіб за результатами перевірок щодо дотримання законодавства при виплаті заробітної плати.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

"За результатами перевірок суб'єктів господарювання, які виплачували своїм найманим працівникам заробітну плату та інші доходи з порушенням законодавства, протягом січня-липня поточного року донараховано до сплати 607 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 167 млн грн ЄСВ та 26 млн грн військового збору", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що до територіальних органів Держпраці передано інформацію про виявлені під час заходів контролю порушення законодавства про працю щодо 0,67 тис. роботодавців.

Крім того, на засіданнях комісій та робочих груп при органах виконавчої влади, в яких беруть участь представники фіскальних органів, заслухано 11,7 тис. роботодавців, які нараховують зарплату у незначних розмірах або на рівні законодавчо встановленого мінімуму. Внаслідок такої роботи рівень оплати праці підвищили 10,4 тис. підприємств, інформує прес-служба.

Читайте також: Порошенко підписав закон про погашення зарплатних боргів шахтарям

Як повідомляв Укрінформ, за даними Державної служби статистики, кількість працівників із заробітною платою понад 10 тис. гривень зросла в Україні із 17% у червні торік до 26,8% у червні 2018 року. Розмір зарплат свідчить про загальну тенденцію щодо позитивної економічної динаміки в державі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-