Порошенко підписав закон про погашення зарплатних боргів шахтарям

Порошенко підписав закон про погашення зарплатних боргів шахтарям

Укрінформ
Президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до держбюджету України на 2018 рік щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати шахтарям.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”, прийнятий парламентом 13 липня 2018 року”, - ідеться у повідомленні.

Закон, зокрема, передбачає в державному бюджеті України на 2018 рік спрямувати бюджетні призначення за спеціальним фондом, встановлені Міністерству енергетики та вугільної промисловості України за бюджетною програмою “Підтримка впровадження ринку електричної енергії” загальним обсягом 1,4 млрд гривень на державну підтримку вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції, шляхом зміни найменування зазначеної бюджетної програми на “Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції”.

Читайте також: Стало відомо, про що міністри говорили на закритому засіданні

Як зауважили в Адміністрації Президента, реалізація закону зменшить соціальну напругу серед шахтарів, оскільки кошти цієї бюджетної програми будуть направлені в тому числі на погашення заборгованості з оплати їхньої праці.

Законом також розширено джерела формування коштів для фінансування цієї державної програми і включено до них конфісковані кошти та кошти, отримані від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-