OpenMarket продає молокозавод «Олком» за 84 мільйони

OpenMarket продає молокозавод «Олком» за 84 мільйони

Укрінформ
OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) продає нерухомість та обладнання ЧП Молокозавод «Олком» за 84 млн грн у місті Мелітополь.

Про це Укрінформу повідомили в ДП «СЕТАМ»

«На продаж виставлено комплекс будівель та споруд загальною площею 14326,60 кв. м, а також рухоме майно, обладнання молокозаводу в кількості 230 позицій що знаходяться за адресою: Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Інтеркультурна ( Дзержинського), 289-А. Дата проведення аукціону: 13 Вересня 2018 р. Це майно належало ЧП Молокозавод «Олком» (ТМ Молочная Река)», - йдеться у повідомленні.

Молокозавод «Олком» є одним з провідних молокопереробних підприємств в Україні. Він заснований на базі Мелітопольського міського молочного заводу в 2000 році. В асортименті продукції, що випускається, більш як 60 найменувань, - від традиційного кефіру і молока до йогуртів з шматочками фруктів і сиркових десертів.

«Завод використовує сучасне високотехнологічне обладнання, впроваджена система харчової безпеки, що робить лот привабливим для покупців» - підкреслив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Читайте також: Ощадбанк продає завод із виробництва олії у Кропивницькому

ДП «СЕТАМ» створене Міністерством юстиції України для сприяння для примусового виконання рішень судів та інших органів або посадових осіб. Здійснює реалізацію майна через мережу інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-