Креді Агріколь припиняє видачу кредитів за програмою енергоефективності

Креді Агріколь припиняє видачу кредитів за програмою енергоефективності

Укрінформ
З 14 серпня поточного року Креді Агріколь Банк припиняє видачу нових кредитів за програмою енергоефективності житла від ЄБРР через вичерпання ліміту.

Про це Укрінформу повідомила прес-служба банку.

"У зв'язку з вичерпанням ліміту, відкритого для участі в програмі енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy, Креді Агріколь Банк припиняє видачу нових кредитів за цією програмою", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що усі проекти за програмою, в яких кредитні договори з Креді Агріколь Банком укладені до 14.08.2018 включно або сплачені кредитними картками банку, розглядатимуться за діючими правилами. Проекти, кредитні договори за якими будуть укладені після 14 серпня, підтримуватися програмою не будуть.

«У листопаді 2017 р. Креді Агріколь Банк підписав зобов'язання з ЄБРР видати кредитів на підвищення енергоефективності житла мешканців України на суму 1 млн євро. Популярність кредитів за програмою IQ energy саме в нашому банку перевищила всі сподівання і виявилась навіть більшою, ніж ми очікували. На сьогодні в програмі вже зареєструвалися клієнти банку, загальна сума кредитів яких становить близько 1 млн євро. Ми вітаємо відповідальне ставлення українців до питання встановлення енергозберігаючого обладнання та модернізації своїх осель і маємо надію на подальше розширення програми та подальшу співпрацю з донорами, які надали Україні таку велику можливість», - коментує Галина Жукова, член правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за мережу, роздрібний бізнес та діджитал.

Читайте також: Енергоатом у І півріччі виробив на 1,4% електроенергії більше плану

Керівник програми IQ energy Оксана Булгакова зауважила, що інші банки-партнери IQ energy - Райффайзен Банк Аваль, ОТП Банк та УкрСиббанк - продовжують брати участь у програмі до вичерпання їх лімітів.

Як відомо, для отримання компенсації за програмою IQ energy необхідно придбати енергоефективне обладнання в кредит через банк-партнер. Відповідні проекти можуть включати теплоізоляцію стін, дахів і підлог на перших поверхах; встановлення сучасних енергоефективних вікон, котлів на газі та біомасі; модернізацію систем теплопостачання; встановлення теплових систем на сонячній енергії та багато інших заходів. 

У рамках програми компенсація у розмірі 35% від суми кредиту/інвестицій в енергоефективну модернізацію виплачується в євро на окремий валютний рахунок клієнта при будь-якому типі кредиту від банку-партнера. Клієнт має можливість зняти готівку в євро ще до погашення кредиту в гривні.

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку, фінансується Партнерством Е5Р, де Європейський Союз надає найбільший внесок, за підтримки Швеції та Федерального міністерства фінансів Австрії. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла - 15 мільйонів євро. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житлового сектору.  

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-