Енергоатом у І півріччі виробив на 1,4% електроенергії більше плану

Енергоатом у І півріччі виробив на 1,4% електроенергії більше плану

Укрінформ
НАЕК «Енергоатом» додатково отримала товарної продукції на 382,6 мільйона гривень у першому півріччі 2018 року за рахунок понадпланового виробництва та зниження витрат електроенергії на власні потреби.

Про це повідомляє прес-служба Енергоатома з посиланням на президента компанії Юрія Недашковського.

«Найкращі показники виконання плану досягнуті на РАЕС - 102,1% та ЮУАЕС - 102%. Дуже добрі показники продемонстрував у першому півріччі «Атомремонтсервіс», який виконав план на 126%. За рахунок понадпланового виробництва та зниження витрат електроенергії на власні потреби за I півріччя 2018 року компанією додатково отримано 382,6 млн грн товарної продукції. Частка Енергоатома у загальному обсязі виробництва електроенергії в Україні становить за підсумками перших шести місяців 2018 року - 50,3%, а у структурі енергоринку - 51,6%», - зазначив президент Енергоатома.

Він також повідомив, що загалом за підсумками І півріччя 2018 року Енергоатом виробив 40,2 млрд кВт-год. електроенергії, що становить 101,4% плану. При цьому відокремлені підрозділи НАЕК виконали всі основні виробничі завдання. 

Читайте також: АЕС в Україні минулої доби виробили 245 мільйонів кВт-год електроенергії

Президент компанії окремо наголосив, що незмінним пріоритетом залишається підвищення рівня безпеки АЕС, і це завдання виконується в рамках Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС (КзПБ). 

«Фінансування КзПБ здійснюється за рахунок власних коштів Енергоатому та кредитних коштів ЄБРР/Євратом. Сьогодні перед нами стоять надзвичайно важливі для реалізації КзПБ питання: актуалізувати загальну вартість програми, визначену в постанові Кабміну ще від 7 грудня 2011 року № 1270 та до кінця 2018 року забезпечити прийняття відповідної постанови уряду. Адже вже у наступному році в нас можуть виникнути проблеми із включенням до тарифу Енергоатома витрат на реалізацію КзПБ, загальна вартість якої не змінювалась з 2013 року, і всі інфляційні процеси та зміни курсу валют в ній не враховані», - зауважив Недашковський.

Фото: сайт Енергоатому

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-