У липні обсяг гривневих депозитів зріс на 1,5% - НБУ

У липні обсяг гривневих депозитів зріс на 1,5% - НБУ

Укрінформ
Обсяг депозитного портфелю у гривні в цілому по банківській системі у липні 2018 року зріс на 1,5% - до 515,4 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«У липні 2018 року банки активно залучали кошти - обсяг депозитного портфелю у гривні в цілому по банківській системі зріс на 1,5% до 515,4 млрд грн. Найбільш активно минулого місяця банки залучали кошти бізнесу. Залишки коштів на корпоративних рахунках підвищилися на 3,6% до 395,7 млрд грн», - йдеться в повідомленні НБУ.

Зокрема, залишки на гривневих рахунках бізнесу в платоспроможних банках - на 6,3% до близько 260,0 млрд грн. Водночас депозити підприємств в іноземній валюті скоротилися на 3,3% до 5,0 млрд дол. США (у доларовому еквіваленті).

Читайте також: На Львівщині працівниця банку привласнила 4 мільйони, отримані від вкладників

На відміну від корпоративних депозитів, залишки гривневих коштів населення в платоспроможних банках у липні скоротились  на 3,1% до близько 254,7 млрд грн, що головним чином мало сезонний характер. Зниження обсягу вкладів населення у національній валюті відбувалось переважно на рахунках на вимогу, в тому числі на карткових, після їх суттєвого зростання у червні. Цей факт одночасно зі зростанням коштів на вимогу корпорацій може свідчити про активне здійснення населенням споживчих витрат. Водночас у липні пожвавився притік коштів фізичних осіб в іноземній валюті - зростання за місяць становило 1,9% до 8,6 млрд дол. США (у доларовому еквіваленті). В цілому обсяг депозитів населення за підсумками минулого місяця зріс на 0,2% до 485,6 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-