Мінрегіон розробив рекомендації щодо будинків для дітей-сиріт

Мінрегіон розробив рекомендації щодо будинків для дітей-сиріт

Укрінформ
Міністерство регіонального розвитку розробило методичні рекомендації для регіонів щодо створення житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, зокрема, малих групових будинків.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе під час онлайн-наради з представниками обласних державних адміністрацій, повідомляє його прес-служба.

«Ми розіслали обласним адміністраціям посібник, в якому є відповіді майже на всі запитання щодо будівництва малих групових будинків - зовнішній вигляд, планування, функціональне зонування, матеріали, інтер'єр. Наразі є дві планувальні схеми такого будинку на 260 кв. метрів, які ми пропонуємо. У них враховано все для забезпечення дітей сучасними комфортними умовами для проживання та виховання. Проект дійсно важливий і до нього не можна бути байдужим», - сказав він.

Зі свого боку заступник міністра соціальної політики України Олександра Чуркіна підкреслила, що такі рекомендації були створені у допомогу регіонам, щоб полегшити та прискорити створення нових малих групових будинків у областях України.

«Станом на сьогодні створені обласні комісії щодо розподілу субвенції на проекти будівництва/придбання житла для забезпечення дітей-сиріт та проведені перші засідання комісій. За інформацією регіонів планується нове будівництво 26 житлових об'єктів, з них 13 малих групових будинків. Це не той показник, на який ми розраховували, тому, сподіваюся, він буде покращений. У допомогу регіонам вже розроблені Мінрегіоном у співпраці з Мінсоцполітики рекомендації, які мають спростити процес створення нових малих групових будинків для дітей-сиріт», - зазначила вона.

Читайте також: До кінця 2020 року в ОТГ буде створено до 600 центрів надання адмінпослуг

В Україні 6 тисяч дітей-сиріт і досі проживають у несприятливих умовах діючих інтернатів. За статистикою, кожні 3 дні у інтернатах помирає 1 дитина. 90% випускників таких закладів виростають неадаптованими до життя у суспільстві, 50% - схильні до скоєння злочинів, 23% стають безхатченками, 14% - скоюють самогубство.

Фото: сайт Мінрегіону

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-